O nás


Naše společnost – MB TRADEDEAL – vznikla jako logický nástupce našeho dlouhodobého působení na trhu v oblastech zprostředkování obchodu a služeb, prodeje, poradenství a vzdělávání. Dosavadní znalosti a zkušenosti, které jsme postupně od roku 1990 získali jako jednotlivci, nyní využíváme v profesionální týmové práci, a to s hlavním cílem, kterým je maximální spokojenost našich zákazníků. Naše společnost je rozdělena do čtyř divizí, přičemž každou z divizí řídí odborníci na danou problematiku s dlouholetou praxí v oboru.

I. Divize zahraničního obchodu

Realizace zahraničního obchodu hraje strategickou úlohu v rozvoji každé firmy a naše společnost se v této oblasti významně etabluje. Realizujeme vývoz zboží, dovoz zboží a nabízíme realizaci Joint Venture se silnými partnery z Indie a v Indii.

II. Divize zprostředkování obchodu a služeb

se věnuje činnostem v oblasti zprostředkování obchodu a služeb zahrnuje jak oblast exportu, tak i oblast importu. Na základě našich znalostí, zkušeností a mimořádných osobních kontaktů jsme připraveni pro Vaše služby či výrobky zprostředkovat potřebné obchodní kontakty, a to až do konečné fáze vlastního prodeje. Portfolio našich osobních kontaktů v České republice je velmi široké a v zahraničí zahrnuje jak země Evropské unie, tak i další země Evropy včetně Ruska a Ukrajiny, země Asie a Severní a Jižní Ameriky.

III. Divize ekonomická

pracovníci v této divizi, kteří vykazují vysoké praktické znalosti a zkušenosti se specializují na dvě podoblasti:

  • Realizace projektů úspory nákladů pro firmy, státní i samosprávní organizace
  • Vedení účetnictví pro OSVČ a pro malé a střední firmy do 50 zaměstnanců

IV. Divize vzdělávání

se specializuje na vzdělávání dospělých. Poskytujeme široké spektrum vzdělávacích kurzů, seminářů a školení. Nabízíme své služby jak jednotlivcům, tak firmám, obcím, církvím a organizacím různého druhu. Našim zahraničním partnerem v oblasti vzdělávání dospělých je společností B.I.A.COM na Kypru. Portfolio našich lektorů tvoří odborníci a specialisté na dané profese jak z ČR, tak i ze zahraničí, a toto portfolio stále rozšiřujeme o nové odborníky.


Adresa sídla:

MB TRADEDEAL družstvo Křenová 65a 602 00 Brno Česká republika

Adresa obchodní kanceláře:

MB TRADEDEAL družstvo Lipová alej 1 695 01 Hodonín Česká republika IČ: 29201187 DIČ (VAT): CZ29201187 V obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně v oddílu Dr, vložce 4896